Free Download Hepsiburada: Online Alışveriş 5.0.1 APK

Free Download Hepsiburada: Online Alışveriş 5.0.1 APK

10.0 (710004)Apps, Shopping

App Information of Hepsiburada: Online Alışveriş

App Name Hepsiburada: Online Alışveriş v5.0.1
Genre Apps, Shopping
Size17.8 MB
Latest Version5.0.1
Get it On Google Play
Update2021-06-01
Package Namecom.pozitron.hepsiburada
Rating 10.0 ( 710004 )
Installs10,000,000+

ALIŞVERİŞ KAMPANYALARI İLE TÜRKİYE’NİN LİDER ALIŞVERİŞ PLATFORMU OLAN HEPSİBURADA’DA 30 MİLYONDAN FAZLA ÜRÜN ÇEŞİDİ VE HARİKA FIRSATLAR SENİ BEKLİYOR!

Fırsatlar diyarı Hepsiburada’nın yaza özel alışveriş kampanyaları ile ünlü markalar milyonlarca ürün çeşidi ve süper fiyatlarla seni bekliyor! Uygulamadan yapacağın süpermarket dahil alışverişlerde uygulamaya özel süper indirimler ve fırsatlar da cabası. Uygulamaya gel, kampanya bul, aradığın ürünleri sepetine ekle ve alışverişini tamamla!

Hepsiexpress ile market, yemek, çiçek ve su ihtiyaçların 30 dakikada kapında!
Üstelik, fiyat farkı ve teslimat ücreti yok! Carrefour, Happy Center, Mopaş, Kim Market, Tazemasa, McDonald’s ve Sırma Su gibi anlaşmalı mağazalardan dilediğini seç, ihtiyacın olan ürünler süper fırsatlarla kapına gelsin!
Taptaze meyveler, sebzeler, diyet ve organik ürünler, atıştırmalıklar, tatlılar… Aradığın tüm ürünler Hepsiexpress ile anında kapında. Hadi hemen keşfet!

Mağaza mağaza dolaşmak yerine en trend giyim markaları tarafından sunulan teklifler ve kampanyaları kolayca gör, süpermarket tekliflerini izle, Türkiye’nin alışveriş platformu ile güvenli alışverişin keyfini çıkar.

Alışveriş için Hepsiburada’yı seçtiğinde süper ayrıcalıklar ve hizmetler seni bekliyor! İhtiyaçlarını ertelemek yerine online alışveriş kredisini keşfet, 750 – 25.000 TL arası sepet tutarlarında 60 aya varan vade seçenekleriyle mobilya ve elektronik alırken rahat et!

Markalar çok, indirimler çok! Kart limitin yetmezse Çoklu Kredi Kartı yöntemiyle öde. Birden fazla kartla tek seferde ödeme yaparak alışverişlerini tamamlama ayrıcalığı Hepsiburada’da!

Alışveriş platformu arıyorsan, Hepsiburada’dan şaşma. Türkiye’deki bir numaralı sanal mağaza Hepsiburada ile dizüstünden masaüstüne, telefondan tablete dilediğin elektronik ürüne alışveriş kredisiyle rahatça sahip olabilirsin.

Kampanya bul, özel oyun bilgisayarlarına ve oyun telefonlarına uygun koşullarla sahip ol! Türkiye’nin tercih ettiği alışveriş platformu ile son teknolojiyi yakala!

Moda yaşa bakmaz. Bebeğiniz dünyanın güvendiği giyim markaları ile emin ellerde. Annelerin tercihi güvenilir markalar tarafından tasarlanan bebek ve çocuk ürünlerinde harika indirimler ve fırsatlar yakala! Çocuk ve bebek giyim, oyuncak, mama, mobilya ve elektronik ürünlerini ve çok daha fazlasını bulabileceğin alışveriş kampanyaları, uygulamamızla parmaklarının ucunda.

Moda seviyorsan, moduna göre moda burada! Sevdiğin giyim markaları, en trend ayakkabılar, en moda giyim ürünleri, saatten takıya en trend moda aksesuarları, favori moda markalarının en şık ürünleri, kadınlara ve erkeklere özel koleksiyonlar, süper fırsatlar sunan alışveriş kampanyaları ve özel teklifler ile uygulamamızda.

Alışveriş yaparken kendini de unutma! Makyaj ürünleri, cilt ve saç bakım ürünleri uygun fiyatlarla Hepsiburada’da.

Mağaza sanal, alışveriş kolay. Uygulamaya özel indirimler ile teknoloji, moda, mobilya ve elektronik ürünlerinden anne, bebek ve süpermarket ürünlerine kadar binlerce kategori arasından bütçene uygun ürünleri keşfetmek için Hepsiburada’yı telefonuna indir, mağaza cebine gelsin. Hayallerindeki markalar için kampanya bul, doğru alışverişin keyfini çıkar!

• RENKLİ VE HEYECAN VEREN YENİ TASARIM
• VİTRİNLER ARASINDA GEÇİŞ YAPARAK KEŞFE DAYALI ALIŞVERİŞ DENEYİMİ
• YERLİ VE YABANCI GİYİM MARKALARI, HER KESEYE UYGUN TEKLİFLER
• HEPSİEXPRESS İLE SÜPERMARKET ALIŞVERİŞİ
• HER GÜN YENİLENEN SANA ÖZEL TEKLİFLER VE ALIŞVERİŞ KAMPANYALARI
• KAMPANYA BUL, HEDİYE ÇEKLERİ KAZAN, ALIŞVERİŞLERİNDE KULLAN
• SESLE, GÖRSELLE YA DA BARKODLA ARAMA YAP
• BİLGİLERİNİ KAYDET, TEK TIKLA GÜVENLİ ALIŞVERİŞİN KEYFİNİ YAŞA
• ÜYE OLMAYA VAKTİN YOK MU? ÜYE OLMADAN ALIŞVERİŞE DEVAM ET
• İSTER KARTLA İSTER HAVALE İLE ÖDE
• LİMİTİN YETMEZSE 2 KREDİ KARTINI BİRLEŞTİREREK ÖDE
• HAYALLERİNİ ERTELEME, ALIŞVERİŞ KREDİSİYLE MOBİLYA VE ELEKTRONİK DAHİL ALIŞVERİŞ ÇOK DAHA KOLAY
SHOPPING CAMPAIGN WITH TURKEY’S LEADING SHOPPING PLATFORM WITH 30 MILLION MORE THAN HEPSİBURADA PRODUCT RANGE AND GREAT OPPORTUNITIES YOU WAITING FOR!

With the summer shopping campaigns of Hepsiburada, the land of opportunity, famous brands are waiting for you with millions of product types and super prices! There are also super discounts and deals specific to the application for shopping including supermarkets from the application. Come to the application, find a campaign, add the products you are looking for to your cart and complete your shopping!

With Hepsiexpress, the market, food, flower and water are at your door in 30 minutes!
Moreover, there is no price difference and delivery fee! Choose from contracted stores such as Carrefour, Happy Center, Mopaş, Kim Market, Tazemasa, McDonald’s and Sırma Su, and get the products you need at your door with super deals!
Fresh fruits, vegetables, diet and organic products, snacks, desserts … All the products you are looking for are instantly at your door with Hepsiexpress. Come on, discover now!

Shop around to stores instead of the proposal submitted by the trend apparel brands and campaigns easily find, follow the supermarkets offer, enjoy safe shopping with Turkey’s shopping platform.

When you choose Hepsiburada for shopping, super privileges and services are waiting for you! Instead of delaying your needs, discover online shopping credits, relax while buying furniture and electronics with maturities of up to 60 months for a basket of 750 – 25,000 TL!

Lots of brands, lots of discounts! If your card limit is not enough, pay with the Multiple Credit Card method. The privilege of completing your shopping by paying at once with more than one card is in Hepsiburada!

If you’re looking for a shopping platform, don’t be afraid of Hepsiburada. the number one virtual desktop to the laptop with the Hepsiburada stores in Turkey, you can have comfortably with electronic items you wish to purchase credits from phone to tablet.

Find campaigns, get special gaming computers and gaming phones under favorable conditions! Catch the latest technology with Turkey’s preferred shopping platform!

Fashion doesn’t look old. Your baby is in safe hands with the world-trusted clothing brands. Get great discounts and deals on baby and kids products designed by reliable brands preferred by mothers! Shopping campaigns where you can find children’s and baby clothing, toys, baby food, furniture and electronic products and much more are at your fingertips with our application.

If you love fashion, fashion according to your mood is here! With the clothing brands you love, the most trendy shoes, the most fashionable clothing products, the most trendy fashion accessories from watches to jewelery, the most stylish products of your favorite fashion brands, special collections for women and men, shopping campaigns and special offers offering superb opportunities.

Don’t forget yourself while shopping! Makeup products, skin and hair care products are available at affordable prices in Hepsiburada.

The store is virtual, shopping is easy. Download Hepsiburada on your phone and let it come to your store pocket to discover products suitable for your budget among thousands of categories ranging from technology, fashion, furniture and electronic products to mother, baby and supermarket products with application-specific discounts. Find campaigns for the brands of your dreams, enjoy the right shopping!

COLORFUL AND EXCITING NEW DESIGN
• EXPLORATION-BASED SHOPPING EXPERIENCE BY SWITCHING BETWEEN SHOWCASES
• LOCAL AND FOREIGN CLOTHING BRANDS, ALL-SUITABLE OFFERS
• SUPERMARKET SHOPPING WITH ALL
• SPECIAL OFFERS AND SHOPPING CAMPAIGNS, RENEWED EVERY DAY
• FIND CAMPAIGNS, GET GIFT CHECKS, USE IT IN SHOPPING
• SEARCH BY VOICE, VISUAL OR BARCODE
• SAVE YOUR INFORMATION, ENJOY SECURE SHOPPING WITH ONE CLICK
• NO TIME TO BE A MEMBER? CONTINUE SHOPPING WITHOUT A MEMBER
• WISH BY CARD OR PAY BY TRANSFER
• IF THE LIMIT IS NOT ENOUGH, PAY BY COMBINING 2 CREDIT CARDS
• DELAYING YOUR DREAMS, SHOPPING INCLUDING FURNITURE AND ELECTRONICS WITH SHOPPING CREDIT IS MUCH EASIER
Mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşayabilmeniz için geri bildirimlerinizden ilham alarak uygulamamızda iyileştirmeler yaptık.

Geri bildirimlerinizle kendimizi geliştirmeye her zaman devam edeceğiz.
Keyifli alışverişler!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *