Free Download TRT Çocuk Müzik Atölyesi 1.1 APK

Free Download TRT Çocuk Müzik Atölyesi 1.1 APK

10.0 (3801)Games, Music

App Information of TRT Çocuk Müzik Atölyesi

App Name TRT Çocuk Müzik Atölyesi v1.1
Genre Games, Music
Size47.7 MB
Latest Version1.1
Get it On Google Play
Update2020-06-10
Package Namecom.trtcocuk.muzikatolyesi
Rating 10.0 ( 3801 )
Installs500,000+

Birbirinden eğlenceli TRT Çocuk şarkıları ve harika bir oyun deneyimi Müzik Atölyesi’nde seni bekliyor.

Sihirli parmaklarınla piyanonun tuşlarına dokun ve TRT Çocuk kahramanlarının birbirinden eğlenceli şarkılarıyla ritmin tadını çıkar. Sevilen şarkılarla ve sürprizlerle, notaların renkli dünyasını keşfetmeye hazır ol!

Müzik Atölyesi, kolay anlaşılır oyun mekaniğiyle, herkesin kolayca piyano çalabilmesini sağlıyor. TRT Çocuk repertuarının en sevilen şarkılarından oluşan Müzik Atölyesi’nde, harika melodiler keşfedilmeyi bekliyor.

Oyunda ilerlemek için yapman gereken çok basit: Buzlu tuşlara dokunmak. Tuşları kaçırmadan şarkıyı bitirebilirsen, bir sonraki döngüde daha zor bir seviyeyi oynayacaksın. Bitirdiğin seviyeye göre gümüş, altın ve yakut yıldız kazanabilirsin. Unutma: Kazandığın yıldızlar seviyeye göre can olarak sana geri dönecek. Tüm şarkıları sonuna kadar çalmaya çalış ve en iyisi ol!

Sanatçı ruhunu ortaya koy ve içindeki müzisyeni keşfet!

6 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN MÜZİK ATÖLYESİ
•Bu oyunda isteyen herkes piyano çalabilir.
•Müzik Atölyesi işitsel zekâyı destekler.
•En sevilen TRT Çocuk şarkıları Müzik Atölyesi’nde.
•Kolay oynanabilir ve çocuklara uygun olarak tasarlandı.
•Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi.
•Çocuklar için reklamsız ve güvenli içerikler sunar.

AİLELER İÇİN MÜZİK ATÖLYESİ
Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Müzik Atölyesi’nden azami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini sağlamış olacaksınız. Yeni oyunlarımızla ilgili duyurularımız için facebook.com/trtcocuk sayfamızı takip edebilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Sizin ve çocuğunuzun kişisel veri güvenliği, ciddiye aldığımız bir konu. Çocuğunuzla veya sizinle ilgili kişisel bilgileri toplamıyor veya paylaşmıyoruz. Uygulamamızın hiçbir kısmında reklam ve yönlendirme yapmıyoruz. Çocuğunuzun uygulama içinde yarattığı bir şey varsa, siz ya da çocuğunuz seçmedikçe uygulama dışında paylaşmıyoruz.

Daha detaylı bilgi için trtcocuk.net.tr/kurumsal/kosullar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Desteğiniz için teşekkürler…
The fun TRT Kids songs and a great gaming experience await you at the Music Workshop.

Touch the keys of the piano with your magic fingers and enjoy the rhythm with the fun songs of the heroes TRT. Get ready to explore the colorful world of notes with loved songs and surprises!

With its easy-to-understand game mechanics, the Music Workshop enables everyone to easily play piano. TRT Children’s repertoire of the most popular songs in the Music Workshop, wonderful melodies are waiting to be discovered.

To move in the game you need to do very simple: touch the icy keys. If you can finish the song without missing the keys, you will play a more difficult level in the next cycle. You can earn silver, gold and ruby ​​stars according to your level. Don’t forget: The stars you win will return to you according to the level. Play all the songs to the end and be the best!

Reveal the artist spirit and discover the musician in it!

MUSIC WORKSHOP FOR CHILDREN IN 6 YEARS AND MORE
• Anyone who wants to play this game can play the piano.
• The Music Workshop supports auditory intelligence.
• Songs of TRT Çocuk at the Music Workshop.
• Easy to play and designed for children.
• Developed with child psychologists and teachers.
• Provides ad-free and secure content for children.
 
MUSIC WORKSHOP FOR FAMILIES
It is designed for children to spend quality, fun and educational time with their families. Therefore, it is recommended that you play with your child. In this way, you will have the maximum benefit and enjoyment of your child’s Music Workshop. For our announcements about our new games, you can follow our facebook.com/trtcocuk page.

PRIVACY POLICY
Your and your child’s personal data security is something we take seriously. We do not collect or share personal information about you or your child. We do not advertise and lead in any part of our application. If your child has something in the application, we don’t share it outside the app unless you or your child chooses.

For more information, please visit trtcocuk.net.tr/kurumsal/kosullar.

Thank you for your support…
Bazı güncelleştirmeler yapıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *