Free Download TV+ 5.7.1 APK

Free Download TV+ 5.7.1 APK

9.8 (268410)Apps, Entertainment

App Information of TV+

App Name TV+ v5.7.1
Genre Apps, Entertainment
Size29.4 MB
Latest Version5.7.1
Get it On Google Play
Update2021-07-07
Package Namecom.turkcell.ott
Rating 9.8 ( 268410 )
Installs10,000,000+

Yerli ve yabancı diziler, yerli ve yabancı filmler, çizgi filmler, belgeseller, canlı TV kanalları ve programları başta olmak üzere yüzlerce içerik TV+’ta sizleri bekliyor. Dizi ve film izleme keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz TV+’ta sunulan filmler, diziler ve diğer içerikler tüm operatör kullanıcılarının kullanımına açıktır. Dilerseniz abone olmadan sevdiğiniz filmleri kiralayabilirsiniz. Dizi ve sinema izleme keyfini evinize taşımak isterseniz hızlıca TV+ uygulamasını indirebilir, en iyi filmleri ve dizileri izlemeye başlayabilirsiniz.

TV+ Dünyasında Sizleri Bekleyenler
● Yabancı ve yerli dizileri, filmleri ve diğer birçok içeriği 4K Ultra HD kalitesinde izleyebilirsiniz.
● Korku filmleri, komedi filmleri, aksiyon filmleri, bilim kurgu filmleri ve Türk filmleri gibi farklı türlerde 4K Ultra HD filmler izleyebilirsiniz. Ayrıca vizyondaki filmler ile sinema izleme keyfini evinize taşıyabilirsiniz.
● Hayvan belgeselleri, doğa belgeselleri gibi türlerde belgeseller izleyebilirsiniz.
● Canlı TV programlarını 24 saate kadar geri sararak izleyebilirsiniz.
● Çocuklarınız için Pepee ve Kral Şakir gibi çizgi filmler ile Madagaskar ve Buz Devri gibi animasyon filmlerini bulabilirsiniz.

Yerli ve Yabancı Sinema Filmleri
TV+’ta hem yerli filmlerden hem de yabancı filmlerden onlarca içerik bulabilirsiniz. Yerli film izlemek isteyenler için İklimler, Çakallarla Dans, Kış uykusu gibi farklı dönemlerden ve türlerden içerikler sunuluyor. Yabancı film izlemek isteyenler için ise Baba, Cinnet, Karayip Korsanları gibi mutlaka izlenmesi gereken filmlerin yanı sıra; Duyguların Rengi, İnanılmaz Aile ve Halka gibi alternatif filmler sunuluyor. 4K Ultra HD film izleme deneyimini yaşamak için hemen TV+ içeriklerine göz atmaya başlayabilirsiniz.

Yerli ve Yabancı Diziler
Online dizi izlemek isteyenler için TV+’ta tıpkı film kategorisinde olduğu gibi dizilerden de onlarca içerik sunuluyor. Özellikle yabancı dizi izlemek isteyenler için farklı türlerde birçok içeriğin yer aldığı TV+’ta Supernatural, The Tudors, The Walking Dead ve American Horror Story gibi en iyi yabancı diziler yer alıyor. Türk dizileri, fantastik diziler, bilim kurgu dizileri, komedi dizileri gibi daha birçok türde diziyi TV+’ta bulabilirsiniz.

Çocuk Filmleri ve Çizgi Dizileri
TV Plus’ta çocuklarınızla birlikte birçok animasyon filmi izleyebilirsiniz. Öte yandan Pepee ve Kral Şakir gibi Türkiye’nin en çok izlenen çizgi filmlerine ek olarak Şirinler, Aslan Kral ve Kukuli gibi birçok çizgi dizi sunuluyor. Benzer şekilde Batman, Superman, Iron Man gibi çocukların en sevdiği karakterler de TV+’ta!

Yabancı Belgeseller
Belgesel izlemek isteyenler için en iyi belgesellerden örnekler TV+’ta yer alıyor. Bilimsel belgeseller, biyografi belgeselleri, doğa belgeselleri ve hayvan belgeselleri bunlardan yalnızca bazıları arasında!

Canlı TV Programları ve Spor Müsabakaları
Canlı TV izleyebileceğiniz TV+’ta kaçırdığınız programları geri sararak kaydedebilir ve istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Ulusal kanallar, müzik kanalları ve EBA TV başta olmak üzere onlarca TV kanalını canlı izleyebilirsiniz. Öte yandan spor tutkunları için İngiltere Premier Ligi ve Almanya Bundesliga, basketbolun en iyilerinin yer aldığı NBA, motor sporlarının zirvesi Formula 1 ve en heyecanlı Tenis turnuvaları da TV+’ta!

TV Plus’a düzenli olarak yeni filmler, diziler ve belgeseller de eklenmektedir. Dolayısıyla TV+ dünyasında en yeni filmlerden, eski filmlere; en yeni dizilerden size zaman yolculuğu yaptıracak eski dizilere kadar yüzlerce içerik bulabilirsiniz. Online dizi ve film izleme keyfini TV+ dünyasında deneyimlemek için hızlı ve kolay bir şekilde abone olabilirsiniz.

Uygulama ile ilgili talep ve önerilerinizi uygulama içinde yer alan “Bize Ulaşın” bölümünden veya “[email protected]” adresine e-posta ile iletebilirsiniz.
Hundreds of content, especially domestic and foreign serials, local and foreign movies, cartoons, documentaries, live TV channels and programs, await you on TV +. Movies, TV series and other content offered on TV +, where you can enjoy watching TV series and movies, are available to all operator users. If you wish, you can rent your favorite movies without subscription. If you want to bring the pleasure of watching TV series and movies to your home, you can quickly download the TV + application and start watching the best movies and TV series.

Waiting for You in the World of TV +
● You can watch foreign and domestic TV series, movies and many other content in 4K Ultra HD quality.
● You can watch 4K Ultra HD movies in different genres such as horror movies, comedy movies, action movies, science fiction movies and Turkish movies. You can also bring the pleasure of watching movies to your home with the movies in theaters.
● You can watch documentaries in genres such as animal documentaries and nature documentaries.
● You can watch live TV programs by rewinding up to 24 hours.
● For your children, you can find cartoons like Pepee and King Shakir and animated movies like Madagascar and Ice Age.

Domestic and Foreign Movies
You can find dozens of content from both domestic and foreign movies on TV +. For those who want to watch local movies, content from different periods and genres such as Climates, Dancing with the Jackals, Hibernation is offered. For those who want to watch foreign movies, in addition to the must-watch movies such as The Father, The Madness, Pirates of the Caribbean; Alternative films such as The Color of Emotions, Incredible Family and the Ring are presented. You can start browsing TV + content right away to experience 4K Ultra HD movies.

Domestic and Foreign TV Series
For those who want to watch online series, TV + offers dozens of content from TV series, just like the movie category. Especially for those who want to watch foreign series, TV + features many content in different genres and includes the best TV series such as Supernatural, The Tudors, The Walking Dead and American Horror Story. You can find many types of TV series such as Turkish series, fantasy series, science fiction series, comedy series on TV +.

Children’s Movies and Cartoon Series
You can watch many animated movies with your children on TV Plus. On the other hand, Pepe and King Shakir as Turkey’s most watched Smurfs line in addition to the films, animated series such as The Lion King and offered many a puppet. Similarly, children’s favorite characters such as Batman, Superman, Iron Man are also on TV +!

Foreign Documentaries
Examples of the best documentaries for those who want to watch documentaries are on TV +. Scientific documentaries, biography documentaries, nature documentaries and animal documentaries are just some of them!

Live TV Shows and Sports Competitions
On TV +, where you can watch live TV, you can rewind the programs you missed, record them and watch them whenever you want. You can watch dozens of TV channels live, especially national channels, music channels and EBA TV. On the other hand, for sports enthusiasts, the English Premier League and the German Bundesliga, the NBA with the best of basketball, Formula 1 and the most exciting Tennis tournaments are on TV +!

New movies, series and documentaries are added to TV Plus regularly. Therefore, from the newest movies to old movies in the TV + world; You can find hundreds of content ranging from the latest series to old series that will take you time travel. You can subscribe quickly and easily to experience the pleasure of watching online TV series and movies in the world of TV +.

You can send your requests and suggestions about the application through the “Contact Us” section in the application or to the “[email protected]” address by e-mail.
TV+’ı sizler için daha iyi hale getirebilmek amacıyla, düzenli olarak güncelliyoruz.

Yeni özellikleri ve geliştirmeleri hemen kullanmak için otomatik güncelleme özelliğini açık tut. TV+’ı takip et!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *