Download Galaxy Fırsatları 6.4.8 APK

Download Galaxy Fırsatları 6.4.8 APK

(7524)Apps, Shopping

App Information of Galaxy Fırsatları

App Name Galaxy Fırsatları v6.4.8
Genre Apps, Shopping
Size49.1 MB
Latest Version6.4.8
Get it On Google Play
Update2021-03-03
Package Namecom.galaxyfirsatlari
Rating ( 7524 )
Installs1,000,000+

Galaxy Fırsatları kaliteli bir yaşam için tüm olmazsa olmazları sizler için en uygun fiyatlarla bir araya getiriyor. Leziz yemeklerden muhteşem yurt dışı turlarına, güzellikten eğitime kadar geniş bir alanda tüm ihtiyacınız olan hizmetlerden Galaxy Fırsatları aracılığıyla % 90’a varan indirimlerle faydalanabilirsiniz. Sadece İstanbul değil Türkiye’nin pek çok farklı bölgesinde yayınlanan özel fırsatlarla bütçenizi sarsmadan hizmet almanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Yerden ve zamandan bağımsız olarak dilediğiniz kampanyayı satın alabileceğiniz Galaxy Fırsatları ile birlikte fazla harcamaların önüne geçecek ve hem zamandan hem de bütçenizden yapacağınız tasarrufun keyfini çıkaracaksınız. Tatiliniz için kendi evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz bir otel ya da daha önce hiç duymadığınız tatları deneyeceğiniz mekanlar arıyorsanız doğru yerdesiniz! Binlerce seçenek arasından kendiniz için en uygun olan fırsatı saniyeler içinde bulabilir ve Samsung kullanıcılarına özel en uygun fiyat avantajıyla alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yapılabilecek yeni şeyler keşfedeceğiniz harika bir yer olan Galaxy Fırsatları uygulamasını kullanarak, çok uygun fiyatlarla hayatınıza renk katacaksınız! Sadece bir tıkla farklı ülkelere seyahat etmek, baştan aşağı yenilenmek veya lüks restoranlarda unutamayacağınız tatları denemek hayal olmaktan çıkıyor.

Neden Galaxy Fırsatları uygulamasını kullanmalıyım?

Uygulamayı yükleyerek;
Her nerede olursanız olun satın alma işlemini telefonunuz üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Saat kaç olursa olsun fırsatları inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Aynı zamanda bu işlem için herhangi bir yere gitmek zorunda kalmayacağınızdan gereksiz vakit harcaması yapmazsınız.
Bulunduğunuz konumun çevresinde bulunan tüm fırsatları tek bir ekranda inceleyebilirsiniz.
Her gün eklenen en yeni hizmet ve ürünlerden haberdar olabilir, sadece Samsung kullanıcılarına özel fırsat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Galaxy Fırsatları’yla hangi hizmetlerden faydalanabilirim?

Uygulama ile birlikte; kahvaltı, brunch, öğle ya da akşam yemeği gibi pek çok farklı alternatifi bulunan yemek fırsatlarından ve tatiliniz için ihtiyacınız olan konaklama, tur, plaj, havuz gibi fırsatlardan yararlanabileceğiniz gibi yeni bir beden, yeni bir ruh için gerekli olan tüm güzellik ve sağlık hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebileceğiniz birçok farklı aktiviteyi de Galaxy Fırsatları’nda bulabilir, uzun süre hatırlayacağınız anılar biriktirebilirsiniz. Tüm bunlar için bir servet ödemenize de gerek yok! Oldukça uygun fiyatlı kampanyaların bulunduğu Galaxy Fırsatları sayesinde hem paranız cebinizde kalır, hem de hayalleriniz gerçek olur.
all essential for the Galaxy Opportunities quality of life brings together the most reasonable price for you. Delicious food from the magnificent overseas tour, in a wide range of beauty until you can benefit from training with the Galaxy up to 90% discounts through rates of all the services you need. Istanbul will not only experience the many different regions of Turkey, published in the service of getting special deals with happiness without breaking your budget.

Ground and will pass in front of the Galaxy along with spending rates that you can buy on the campaign you wish, regardless of the time and you will enjoy the savings you can make both your time and budget. You feel like you were in your own home for your vacation in a hotel or in the right place if you are looking for places to go try the flavors you’ve never heard before! You can find the most suitable deals in seconds from thousands of choices for yourself and you can enjoy shopping at affordable prices with special advantages for Samsung users.

Galaxy is a great place using the application rates will discover new things that can be done, will add color to your life at very reasonable prices! Just one click to travel to different countries, it turns out to be unforgettable taste of imagination to try to thoroughly updated or upscale restaurants.

Why should I use the Galaxy Opportunities practice?

By installing the application;
Wherever you can do if you purchase the quickly through your phone.
No matter how many hours you can explore opportunities and you can buy. At the same time you will not spend unnecessary time you will not have to go anywhere for this process.
You can review a single screen all the opportunities available around your location.
Every day can be informed of the new services added and the product, you can only benefit from the advantages of Samsung’s specials.

Galaxy Fırsatları’yl which can benefit from the service?

with the application; breakfast, brunch, lunch or dinner as many different alternatives with the opportunity to dine in and the accommodation you need for your holiday, tour, beach, reincarnated as you can take advantage of opportunities such as pool, you can benefit from all the necessary health & beauty services for a new spirit . All of these many different activities you can have fun with your friends as well as Opportunities are also available on the Galaxy, you can save the memories that you will remember for a long time. All of them do not even have to pay for a fortune! With your money and found that the rates are quite affordable Galaxy campaign in your pocket, as well as your dreams come true.
Hata ayıklamaları yapıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *