Download GollerCepte 1907 8.38 APK

Download GollerCepte 1907 8.38 APK

10.0 (46215)Apps, Sports

App Information of GollerCepte 1907

App Name GollerCepte 1907 v8.38
Genre Apps, Sports
Size60.6 MB
Latest Version8.38
Get it On Google Play
Update2021-06-22
Package Namecom.turkcell.gollercepte1907
Rating 10.0 ( 46215 )
Installs1,000,000+

Fenerbahçe’mizi yanımızdan hiç ayırmıyoruz! Fenerbahçe’mizin transfer haberleri, gol görüntüleri, puan durumu, maç sonuçları artık cebinizde. Fenerbahçe’miz hakkında hiçbir yerde olmayan son dakika haberleri, özel videolar eşliğinde bu uygulamada sizlerle!

Fenerbahçe ile ilgili gelişmelerin yanı sıra Süper Lig, Bundesliga, Premier Lig gibi Türkiye ve Dünya Liglerinde yaşanan gelişmeler, canlı skor, sezon fikstürü ve puan durumu bilgileri de GollerCepte 1907 uygulamasında yer alıyor.

Üstelik “Her gol 100 MB” oyunu ile seçtiğiniz maçta atılan gollerden ve uygulamaya davet ettiğiniz arkadaşlarınızdan hediye internet kazanabilirsiniz.

GollerCepte 1907 uygulaması tam size göre!

GollerCepte 1907 Uygulamasında Neler Var?

Fenerbahçe son dakika gelişmelerini bulabileceğiniz GollerCepte 1907 ile takımınıza dair ihtiyacınız olan her şey bir araya geliyor:

● Güncel Fenerbahçe maçı ile ilgili detaylar: gol bildirimleri, maç öncesi gelişmeler ve daha fazlası.
● Özel editörler ile günün her saatinde son dakika Fenerbahçe haberleri.
● Fenerbahçe fikstürü, maçları ve sezon panoraması.
● Fenerbahçe’mizin futbol, basketbol gibi tüm spor branşlarına özel son dakika haberleri.
● Fenerbahçe’mizin özel tribün ve forum.
● Fenerbahçe’mizin özel anket ve yarışmalarla sürpriz ödüller ve indirimler.

Kısacası Fenerbahçe spor haberlerine ve son gelişmelerine dair merak ettiğiniz birçok detayı bu uygulamada bulabilirsiniz.

Fenerbahçe ile İlgili Gelişmelerin Yanı Sıra Dünya Liglerini de Takip Edin!

GollerCepte 1907’de Premier League, Bundesliga ve Ligue 1 başta olmak üzere dünya futbolundan birçok videoya ulaşabilirsiniz. Türkiye liglerinin yanı sıra dünyanın birçok liginden tüm futbol maçlarına ait canlı skor, maç sonucu, fikstür, puan durumu ve panorama gibi birçok bilgiyi de detaylı olarak cebinizde bulabilirsiniz. Dolayısıyla Fenerbahçe son dakika gelişmelerinin yanı sıra, dünyadan spor gelişmelerini de bu uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Fenerbahçe’nin Gol Videoları Cebinizde!

Fenerbahçe’nin attığı golleri telefonunuz üzerinden izleyebilirsiniz. Böylelikle yer ve zamandan bağımsız olarak Fenerbahçe’nin attığı golleri anında görebilir, gol sevincine ortak olabilirsiniz.

GollerCepte 1907 ile İnternet Kazanabilirsiniz

GollerCepte 1907 uygulamasının ‘’Eğlence’’ bölümünde belirli oyunlar ile mobil internet hakkı kazanabilirsiniz. Her gol 100 MB oyunu ile oynadığınız maçta atılan her gol için 100 MB, arkadaşınızı bu uygulamaya davet ederek 500 MB internet hakkı kazanabilirsiniz!

Uygulamanızı Kişiselleştirin

Goller Cepte 1907’de uygulamanızı kişiselleştirebilir ve almak istediğiniz bildirim çeşitlerini belirleyebilirsiniz. Örneğin; belirlediğiniz bir Fenerbahçe maçı hakkındaki detayları bildirim olarak alabilirsiniz. Böylelikle FB haberleri ile ilgili merak ettiğiniz detaylara daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

ABONELİK VE PAKETLER

● Tüm operatör kullanıcıları GollerCepte 1907 uygulamasını kullanabilirler.
● Uygulamaya giriş işlemi tamamen ücretsizdir.
● Uygulamadaki bazı özellikler ücretlidir. Kullanıcılar seçecekleri içeriklere göre bu sayfaları görüntülemek Avrupa Paketi’ne aylık 5,9 TL, Dünya Paketi’ne 9,9 TL İddaa Paketi’ne aylık 14 TL, Standart Paket’e aylık 16,8 TL ve Süper Paket’e aylık 19,6 TL ödeyerek satın alabilirler.
● Ödeme yapıldığına dair e-postanıza Google tarafından fatura gönderilir.
● Google Play üzerinden satın alınan paketlerin yönetimi Hesap Ayarları üzerinden yapılabilir.
● Paket iptali yapılması durumunda; aboneliğinizi paket süresi bitene kadar kullanabilirsiniz.
● Google Play üzerinden paket alımlarında Hesap Ayarlarından paket tercihinizi değiştirmediğiniz sürece geçerli periyodun bitiminden 24 saat önce üyeliğiniz otomatik olarak yenilenir.

Instagram: https://www.instagram.com/gollercepteofficial/
We never leave our Fenerbahçe with us! Transfer news, goal images, standings, match results of our Fenerbahce are now in your pocket. Breaking news about our Fenerbahçe that are not available anywhere else, with you in this application with special videos!

Fenerbahce Super League developments, as well as related, Bundesliga, Premier League, such as the developments in Turkey and the World League live scores, season fixtures and standings information are also included in gollercep 1907 application.

Moreover, with the game “Each goal is 100 MB”, you can earn internet gifts from the goals scored in the match you choose and from your friends you invited to the application.

GollerCepte 1907 app is for you!

What is in the GollerCepte 1907 Application?

With GollerCepte 1907, where you can find Fenerbahçe’s last-minute developments, everything you need about your team comes together:

● Details about the current Fenerbahçe match: goal notifications, pre-match developments and more.
● Last minute Fenerbahçe news at any time of the day with special editors.
● Fenerbahçe schedule, matches and season panorama.
● Breaking news specific to all sports branches of our Fenerbahçe, such as football and basketball.
● Fenerbahçe’s special tribune and forum.
● Surprise prizes and discounts with our Fenerbahçe’s special surveys and competitions.

In short, you can find many details about Fenerbahçe sports news and latest developments in this application.

Follow the World Leagues as well as the developments regarding Fenerbahçe!

In GollerCepte 1907, you can reach many videos from world football, especially the Premier League, Bundesliga and Ligue 1. live scores of all league football matches from Turkey, as well as many of the world league, match results, fixtures, standings and panoramas as many information as detailed as you can find in your pocket. Therefore, you can follow the latest developments in Fenerbahçe, as well as sports developments from around the world through this application.

Fenerbahce’s Goal Videos in Your Pocket!

You can watch Fenerbahçe’s goals on your phone. Thus, regardless of place and time, you can instantly see the goals that Fenerbahce has scored and you can share the joy of goals.

With GollerCepte 1907, You Can Earn Internet

In the “Entertainment” section of GollerCepte 1907 application, you can earn mobile internet rights with certain games. With each goal 100 MB game, you can earn 100 MB for each goal scored in the match you play, and 500 MB internet right by inviting your friend to this application!

Customize Your Application

In Goller Cepte 1907, you can personalize your application and specify the types of notifications you want to receive. For example; You can receive details about a Fenerbahçe match you have determined as a notification. In this way, you can reach the details you wonder about FB news more quickly.

SUBSCRIPTION AND PACKAGES

● All operator users can use GollerCepte 1907 application.
● The application login process is completely free.
● Some features in the application are paid. Users can view these pages according to the content they will choose. They can buy it for 6 TL.
● Google will send an invoice to your email that the payment has been made.
● The management of packages purchased through Google Play can be done through Account Settings.
● In case of package cancellation; You can use your subscription until the package expires.
● Your membership will automatically renew 24 hours before the end of the current period, unless you change your package preference in Account Settings when purchasing packages via Google Play.

Instagram: https://www.instagram.com/gollercepteofficial/
Her sürümde sizden gelen yorumları da göz önünde bulundurarak iyileştirme ve düzeltmeler yapmaya devam ediyoruz. Yenilik, iyileştirme ve kampanyaları kaçırmamak için uygulamanızın otomatik güncelleme özelliğini açık tutmanız yeterli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *