Download Adam Asmaca 2.17 APK

Download Adam Asmaca 2.17 APK

(12816)Games, Word

App Information of Adam Asmaca

App Name Adam Asmaca v2.17
Genre Games, Word
Size6.9 MB
Latest Version2.17
Get it On Google Play
Update2020-04-26
Package Namecom.androbros.adamasma
Rating ( 12816 )
Installs1,000,000+

Adam Asmaca kelime oyunu şimdi Online Skor Tablosu özelliği ile Android’de! Adam Asmaca oyununda şimdi kategori de seçebilirsiniz. Oyunu intersiz yani offline olarak da oyanayabilirsiniz.

Kelime Bulmaca, Kelime Avı ve Sözcük Bulmaca oyunlarını sevenler için süper bir Adam Asmaca oyunu sizlerle.

-Hayvanlar
-Şehirler
-Bitkiler
-Ülkeler

Kelime Bulmaca, Sözcük Bulmaca ve İsim Şehir Hayvan uygulamalarının geliştiricisi Androbros’tan yine çok seveceğinizi umduğumuz bir Adam Asmaca yorumu…

Zamana karşı yarışarak 5 kelimeyi en hızlı siz bulun ve Online skor tablosundaki sıranızı alın. Hem Google+’daki arkadaşlarınızla hem de oyuna katılan binlerce diğer oyuncuyla yarışın.

Adamımızı asılmaktan kurtarmak için gizli kelimeyi bulmanız gerekiyor. Adam asıldığında oyun biter. Eğer adam asılmadan kelimeyi bulursanız bir sonraki kelimeye geçer ve daha çok puan kazanabilirsiniz. 7 kere yanlış harf seçtiğinizde adam asılmış olur. Bu nedenle 7 den daha az hata yapmak gerekmektedir. Takıldığınız zaman ip ucu kullanarak harf açtırabilirsiniz.

Oyunu isterseniz Google+ ile online isterseniz de offline modda oynayabilirsiniz. Google+ ile login olduğunuzda puanınız otomatik olarak online skor tablosuna gönderilir. Offline modda kazandığınız puanlar skor tablosuna gönderilmez.

iyi eğlenceler
Hangman word game now on Android with the Online Leaderboards feature! Adam Hangman game can now also select categories. You going to play in a game that inters offline.

Word Puzzle, Word Hunt and Hangman word puzzle game for a super game for those who love with you.

-Animals
-Cities
-Plant pantry
-Countries

Word Puzzle, Word Puzzles and implementation of a Name City Animal Hangman again we hope you love developer from Androbros review …

5 Get the word race against time as you find the fastest and online leaderboards. Both Google +, both with your friends in the race with thousands of other players participating in the game.

Man, you need to find the hidden words to save from the originals. The game ends when the main man. If you find the word man moves to the next word from suspension and earn more points. 7 men would be hanged once you choose the wrong letter. Therefore 7 is also the need to make fewer mistakes. You can always open letter attached using clues.

If you want, you can also play the game in offline mode if you want online with Google+. Log in to Google+ when your score is automatically sent to the online leaderboards. Points earned in offline mode is not sent to the leaderboard.

Have fun
Oyuncu deneyimi iyilestirmeleri yapildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *