Free Download TRT Zorlu Yarış 1.1 APK

Free Download TRT Zorlu Yarış 1.1 APK

App Information of TRT Zorlu Yarış

App Name TRT Zorlu Yarış v1.1
Genre Educational, Games
Size27.5 MB
Latest Version1.1
Get it On Google Play
Update2020-06-10
Package Namecom.trtcocuk.zorluyaris
Rating ( 7786 )
Installs1,000,000+

Zorlu Yarış ile çocuklar sıra dışı bir araba yarışı yapıyor.

Birçok araba, onlarca farklı modifiye seçeneği ve farklı yarış alanlarıyla Zorlu Yarış,​ çok özel bir araba yarışı deneyimi sunuyor! Garajda tasarlanan arabalarla mümkün olduğu kadar ileri git, yol boyunca topladığın altınlarla yeni arabalar al ve arabaları modifiye et. Zorlu Yarış’ta, gelişmiş modifiye seçenekleriyle, hem sıkılmadan oynayacaksın hem de doyasıya eğleneceksin​.​ Bunun yanı sıra, fiziksel, bilişsel ve zihinsel kazanımlarla da eğlenirken öğrenecek, oyunun tadını çıkaracaksın .​

4 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN
Zorlu Yarış’ta çocuklar, birbirinden eğlenceli arabalarla ve birbirinden eğlenceli modifiye seçenekleriyle, zamana karşı zorlu bir yarış verirken, oyundaki sürprizlerle yarışın tadını çıkarıyor.
Eğlenceli ve eğitici oyunlar.
Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi.
Muhakeme yeteneklerini ve düşünme becerilerini geliştirme amacıyla tasarlandı.
Kolay oynanabilir ve çocuklara uygun olarak tasarlanmış ekranlar.
Reklamsız ve çocuklar için güvenli içerik.

AİLELER İÇİN ZORLU YARIŞ
Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Zorlu Yarış’tan azami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini sağlamış olacaksınız.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Kişisel veri güvenliği ciddiye aldığımız bir konudur. Uygulamamızın hiç bir kısmında reklam veya sosyal medya mecralarına yönlendirme bulunmamaktadır.
Racing is doing with children as well as non-challenging car racing.

Many cars, modified dozens of different options with different races and challenging racing area, offers a very special car racing experience! Go as far as possible with cars designed in the garage, buy new cars and trucks along the way collect the gold you’ve modified. Challenging the race, modified with advanced options, you’re both going to play fun to the fullest and without getting bored. As well as physical, cognitive and mental gains will learn while having fun, you will enjoy the game.
 
FOR 4 YEARS AND OLDER CHILDREN
Race in challenging children, fun cars from each other and from each other by modifying a fun option, while a challenging race against time, enjoying the race with surprises in the game.
Fun and educational games.
Developed in conjunction with child psychologists and teachers.
It has been designed in order to develop reasoning skills and thinking skills.
screen designed to be easy to be played and children.
Ad-free and safe content for children.

TOUGH RACE FOR FAMILIES
quality along with children’s families are designed to be able to spend time entertaining and educational. This is why it is recommended to play with your child. This way you will be providing your child Tight Race to the utmost and enjoy the benefits of providing.
 
PRIVACY POLICY
We take seriously the personal data security is an issue. There is no guidance in any part of our implementation of the advertising or social media channels.
Bazı güncelleştirmeler yapıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *